Kunnat

Näiden yhteystietojen kautta tavoitat Keskustan kunnassasi. Listaa täydennetään tammi-helmikuun ajan luottamushenkilöiden vaihtumisen johdosta, näkyvillä ovat siis vain vuodelle 2019 valitut paikallisosastojen johtajat.

Yhdistys Osaston pj Sähköposti
Halsua Veli-Matti Hotakainen veli-matti.hotakainen@halsua.fi
Kaarlela Veikko Laitila veikko.laitila@kokkola.fi
Kannus Kari Gromoff kari.gromoff@gmail.com
Kaustinen Helinä Tuomela helina.tuomela@kaustinen.fi
Koivuhaka-Ykspihlaja Elina Toivonen elina.toivonen@anvianet.fi
Kokkolan kunnallisjärjestö Anneli Palosaari palosaari.anneli@gmail.com
Kälviä Paavo Tuunala paavo.tuunala@anvianet.fi
Lestijärvi Mari-Liisa Haka mari-liisa.haka@toholampi.fi
Lohtaja Hannu Pajunpää Hannu.pajunpaa@fimnet.fi
Luoto Minna Ingram minna@ingram.fi
Perho Jussi Humalajoki jussihumalajoki@hotmail.com
Pietarsaari Veikko Kuusela veikko.kuusela@multi.fi
Toholampi Hannu Kivelä hk49@windowslive.com
Ullava Reino Herlevi reino.herlevi@kokkola.fi
Veteli PY Jukka Torppa jukkato@kase.fi
Keski-Pohjanmaan Keskustanaiset Johanna Palosaari johanna.paloranta@gmail.com
Keski-Pohjanmaan Keskustanuoret Otto Luoma ottoluoma99@gmail.com
Keskustan Keski-Pohjanmaan piiri Mari Kerola kerolantila@gmail.com